fbpx

Bawełniane ściereczki uniwersalne o zapachu cotton fresh 60x

Ściereczki produkowane są z włókniny bawełnianej, które jest naturalna i biodegradowalna. Dzięki naturalnym właściwościom włókien bawełnianych, ściereczki są wyjątkowo chłonne i wytrzymałe. Podczas sprzątania można je delikatnie płukać i używać ponownie.

100% bawełna
Biodegradowalne
Zapach konwaliowy
Uniwersalne: do mebli, kuchni i łazienek

Produkt naturalny, może zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślinnych. W trosce o zrównoważony rozwój, włóknina bawełniana produkowana jest wyłącznie z nieprzetworzonych włókien, odzyskiwanych w pierwszych etapach procesu produkcji tekstyliów.

MATERIAŁ CHUSTECZKI

100% naturalna
100% bawełna

SKŁAD

kompozycje zapachowe (Amyl Cinnamal), środki konserwujące (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone) Zawiera 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Aby zachować odpowiednią wilgotność ściereczek, po każdym użyciu zamknąć opakowanie.

PRZECHOWYWANIE, STOSOWANIE, ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Po otwarciu i użyciu szczelnie zamknąć, by zapobiec wysychaniu chusteczek. Przechowywać w suchym miejscu z dala od dzieci. Nie spłukiwać toalecie.

KUP TUTAJ!